PROVET-protest-granule-detail.jpg_product

PRO-VET Protest dog 15 kg

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Výrobca:PRO-VET
Dostupnosť:Skladom 
Kód produktu:7005.15

Rozmery a váha

Váha: 15.0000KG
58,00 €
Prejdi k porovnávaniu

PRO-VET, PROTEST JE KOMPLETNÉ A VYVÁŽENÉ ZA STUDENA LISOVANÉ SUŠENÉ KRMIVO PRE DOSPELÉ PSY VŠETKÝCH PLEMIEN S POTRAVINOVOU ALERGIOU, PRECITLIVELOSŤOU ALEBO S TRÁVIACIMI ŤAŽKOSŤAMI, PRE PSY S CHRONICKÝM VÝSKYTOM ARTRITÍDY A REUMATICKÝM ZLIHÁVANÍM, PRO-VET PROTEST PRE ZABRÁNENIE A STAROSTLIVOSŤ NA POTRAVINOVÚ PRECITLIVELOSŤ A NAPOMÁHA NA ZLEPŠENIE MOBILITY.    

Účinnosť krmiva

Žraločie chrupavky: Bohatá na prírodne protizápalové látky a so základnými zdravotnými kameňmi ako sú glucosaminoglykans (GAG) a chondroitin-sulfát k obnove potrebných komponentov v kĺboch, zvyšuje mazanie kĺbov a absorpcii vody do chrupavky, pôsobí protizápalovo a tým znižuje bolesti kĺbov a zlepšuje ich pohyblivosť, poskytuje chrupavke flexibilitu, pružnosť a silu, okrem toho má blahodarné účinky na príznaky spojené so zápalovým ochorením kože, pomáha pri udržiavaní všeobecného blahobytu.
Zeleno-pyskaté mušle (NZGLM): Má veľmi vysokú koncentráciu glukosaminu, chondroitín-sulfátu – vysokomolekulárneho mukopolysacharidu, vitamínu B komplex, bielkovín a minerálnych látok, prírodných omega 3 mastných kyselín. Redukuje príznaky artritídy ako aj krívanie a podporuje pohyblivosť kĺbov. Okrem toho sa používa pre dismenorrheu a pri zápalových ochoreniach čriev.
Železo chelát: Biologicky aktívne potravinové prídavky, znovu upravujú optimálny podiel železa v krvi, bez toho aby došlo k podráždeniu slizníc v gastro-intrestinálnom trakte, čo zlepšuje trávenie.
EPA + DHA (OMEGA polynenasýtené mastné kyseliny): Nevyhnutné pre imunitnú funkciu a udržiavanie stavu pokožky. Znižuje zápalové reakcie, ktoré sa podieľajú na rozvoji atopického ochorenia. Omega 6 a 3 mastné kyseliny sú v ideálnom pomere 5:1.
Zmes prírodných antioxidantov: Prírodné atioxidanty znižujú tvorbu voľných radikálov, ktoré hrajú úlohu pri rozvoji a progresii rakoviny a nedostatočnú funkciu obličiek. Vyrovnávajú s vekom súvisiaci úbytok tkanivovej štruktúry.
Probiotiká (MOS) (mannan-olygosacharidy): Chráni črevá pred patogénnymi baktériami.
Probiotiká (FOS) (frocto-olygosacharidy): Podporujú rast prospešných baktérií v čreve. Povzbudzuje pohyb peristaltiky – prejavujú sa pozitívne na činnosti čriev a vyprázdňovaní

Výhody tohto krmiva

ánoZvládnutie potravinovej alergie ánoZvládnutie atopického ochorenia kože
ánoVhodné pre psov s poškodeným srdccom

ZLOŽENIE: hnedá varená ryža, ovsená sladová múka, sušené jahňacie mäso, varené obilie, živočíšny zdroj bielkovín a tuku, sušená repná kaša, sušený extrakt z pivovarských kvasníc (zdroj mannan-olygosacharaidy), sušený palmový olej (bohatý na fosfolipidy), dextróza, rybí olej (losos), lecitín zo sóje, extrakt z čakanky (inulín, zdroj frocto-olygosacharid), L-karnitín, Beta-katorén, čisté rozdrobené zeleno-pyskaté mušle, Perma Canaliculus (zdroj glykosamin a chondroitin-sulfát), sušená chrupavka z morského žraloka (ydroj glykosamin a chondroitin-sulfát), extrakt z rozmarínu.

Vyživovacie doplnky/kg: vitamín A 15.000 IE, vitamin D3 1500 IE, vitamin E 300 mg (ako alfa-tokoferolu) Cholín 1500 mg, Biotin 150Ug, Meď 7mg (penta-hydrát syránu meďnatého), železo chelat (Fe2) 100 mg, L-karnitín 200mg, Beta-karotén 200mg, MOS 375mg, FOS 500mg.

ANALITICKÉ ZLOŽKY: surové bielkoviny 22,0 %, surový tuk 11,0%, surový popol 6,6 %, surová vláknina 5,4 %, vlhkosť 10,0 %, vápnik (Ca) 1,62 %, fosfor (P) 1,0 %, sodík (Na) 0,28, kyselina eikosapentaenová - EPA (ω3=1,0g/kg) kyselina dokosahexaenová DHA (ω 6=1,0g/kg)

4571 Kcal/kg


Denná dávka/kg

Telesná hmotnosť Denná dávka
1- 3 kg 50 - 80 gr
3 - 5 kg 80 -110 gr
5 - 10 kg 120 - 200 gr
10 - 15 kg 200 -240 gr
15 - 20 kg 250- 330 gr
25 - 30 kg 340 - 350 gr
35 - 40 kg 410 - 500 gr
>50 kg 8 g/kg

*Skutočné dávky krmiva sú závislé na veľkosti, prostredí, veku a aktivite Vášho psa. Dávajte pozor na váhu Vášho psa a krmné dávky prípadne prispôsobte. Doporučenú dennú dávku rozdelte na 2 porcie. Pes musí mať vždy k dispozícii čerstvú vodu. 

Posledné hodnotenia:

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Teraz napíšte hodnotenie (nejmenej 30, najviac 2000 znakov).
Najskôr tovar ohodnoťte. Vyberte medzi 0 (najhorší) a 5 (najlepší) hviezdičkami. Hodnotenie:
Napísané znakov:

Kategórie