Pupy.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product

KENNEL'S FAVOURITE Petite Adult 1.5kg

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Dostupnosť:Skladom 
Kód produktu:2100.15

Rozmery a váha

Váha: 1.5000KG
9,90 €
Prejdi k porovnávaniu

KENNELS FAVOURITE, PETITE ADULT KOMPLETNÁ A VYVÁŽENÁ SUPER PRÉMIOVÁ SUCHÁ STRAVA PRE DOSPELÉ PSY MALÝCH PLEMIEN

Krmivo vhodné pre

  • pre dospelé psy malých plemien

Výhody tohto krmiva

ánoIdeálne pre udržanie váhy ánoMaximálna výživa a bezpečnosť trávenia
ánoPodporuje imunitný systém ánoIdeálny pre udržanie zdravých zubov, kostí a svalov
ánoVitalita kože a srsti áno Kontrola zápachu
ánoKontrola zápachu ánoOptimálna veľkosť granulí

ZLOŽENIE: ryža, jačmeň, dehydratované kačacie mäso, živočišný tuk (hydina), hydrolyzované hydinové bielkoviny, hydrolyzované kuracie pečienky, čistené rastlinné vlákna (celulóza). Dehydratované repné rezy. Rybí olej (losos), celé vajce v prášku, extrakt zo sušených kvasníc, zemiaková bielkovina, inulin (zdroj frukto-oligosacharigu), mannan oligoscharidy, chlorid draselný, olej brutnáku lekárskeho, hydrolyzovaný extrakt z mekkíšov a korovcov (bohatých na glukosamin), chonroitin sulfát.

Vyživovacie doplnky/kg: vitamín A 14.000 MJ vitamin D3 1875 MJ, vitamin E 500 mg (ako alfa-tokoferol), železo (Fe) 71 mg, mangán (Mn) 26 mg, meď (Cu) 12,5 mg, (ako sulfát mednatí(II), pentahydrát), zinok (Zn) 205mg, jód (I) 1,3 mg, kobalt (Co) 2,2 mg, selén (Se) 0,3 mg.

ANALITICKÉ ZLOŽKY: surové bielkoviny 24,5%, surový tuk 16%, surový popol 5,7%, surová vláknina 3,5%, vlhkosť 8%, vápnik (Ca) 1,03%, fosfor (P) 0,87%, sodík (Na) 1,5 g/kg, w6-29g/kg, //w3-2,4 g/kg* EPA (w3)=1,0 gr/kg//. DHA (w6)=1,1 g/kg*

4164 Kcal/kg

hdp

H.D.P. / Vysoko stráviteľné proteíny

Zaisťuje optimálne trávenie a efektívnu premenu živín, prevenciu nežiaducich účinkov potravín.

Zmes prírodných antioxidantov

Zmes prírodných antioxidantov

Znižuje tvorbu voľných radikálov, ktoré hrajú úlohu v rozvoji a progresii rakoviny a zlyhanie obličiek. Obracia pokles tkanivových štruktúr, ktoré súvisia s vekom.

Kontrola zápachu

Kontrola zápachu

Yucca schidigera extrakt, ktorý obsahuje takzvané prírodné saponíny, znižuje koncentráciu soli (ako sú čpavok, močovina, dusičnany), a znižuje tvorbu škodlivých plynov a nepríjemný zápach z výkalov a moču. Okrem toho vylepšuje vďaka Yucca schidigera extrakt nutričný príjem, ktorý tak pozitívne ovplyvňuje črevnú mikroflóru. Účinná kombinácia špeciálnych vitamínov podporuje vizuálnu schopnosť a pomáha predchádzať redukovaniu schopnosti starnutia.

Omega 6:3 mastné kyseliny

Omega 6:3 mastné kyseliny

Potrebné pre imunitné funkcie a správnu údržbu pokožky. Znižujú zápalové reakcie, ktoré sa podieľajú na rozvoji atopického ochorenia. Omega-6 a -3 mastné kyseliny sú v ideálnom pomere 5:1

Chondroitívne ochranné látky

Kĺbová ochrana

Má pozitívny vplyv na kĺby a stará sa o obnovu chrupavky. To zaisťuje, že tekutina v kĺboch ??je dostatočne viskózna a má dobrú "mazaciu" funkciu v kĺboch?. Zaisťuje možnosť znížiť riziko artritídy. Podieľa sa na protizápalovom procese a znižuje tak bolesti kĺbov. Zabraňuje zničeniu a opotrebovaniu chrupavky. Má pozitívny vplyv na prípadný zápal kože.

Ochrana a liečba srdca

Ochrana a liečba srdca

Taurín (2-aminoetan-sulfonová kyselina) je organická kyselina z metionínu a cysteínu, podporuje srdcovú funkciu a Taurín posilňuje srdcový sval.

Jemné zloženie

Jemné zloženie

Rybie bielkoviny kombinuje s rastlinnými proteínmi a olejom z lososa, preto je ľahko stráviteľné. Vo veľkej miere znižuje citlivosť na krmivo u šteniat.

Probiotické účinky

Obohatené o prebiotiká (MOS & FOS)

Postará sa o rozvoj prírodných baktérií v črevách, chráni črevo pred patogénnymi baktériami.

Ochrana zubov

Extrakt o zeleného čaju obsahuje polyfenolitické zložky, ktoré majú antibakteriálne účinky a zniujú zápal pri tvorbe zubného kameňa.

Udržanie ideálnej hmotnosti

(L-karnitin + biotin) Psi malých plemien sú prirodzene náchylné k rýchlemu poklesu telesnej teploty a tak potrebujú často jesť. To je dôvod prečo je dôležité sledovať váhu vášho psa. Vďaka kombinácií L-karnitinu a biotinu Petite Adult poskytuje vynikajúcu pomoc pri udržovaní idealnej váhy. 

Vzorec krásy

(biotin + olej z brutánka lekárskeho) Biotín obsahuje síru ktorá prispeva k tomu aby srsť vyzerala skvele. Biotin optimalizuje využitie mastných kyselín v tele a robí pleť menej mastnou, zlepšuje celkovú štruktúru a vonkajší vzhľad srsti.

Vlhkosť 8%

Zabraňuje rastu zhubných baktérií, a tým chráni krmivo od hniloby, prísady majú maximálnu odolnosť voči rozkladu. PUPPY & JUNIOR je dobre stráviteľné. Vytvára optimálnu možnosť príjmu živín. Vaše šteňa potrebuje teda len malé množstvo jedla, čo tiež znižuje množstvo výkalov. Veľké množstvo vitamínov a stopových prvkov, posilňuje imunitný systém a podporuje vitalitu dospievania šteniat. Všetky vitamíny a minerálne látky zabezpečujú riadny vývoj šteňaťa!


Denná dávka

Telesná hmotnosť Denná dávka
1 - 2 kg 50 - 60 gr
2 - 3 kg 65 - 80 gr
3 - 4 kg 90 - 100 gr

*Skutočné dávky krmiva sú závislé na veľkosti, prostredí, veku a aktivite Vášho psa. Dávajte pozor na váhu Vášho psa a krmné dávky prípadne prispôsobte. Doporučenú dennú dávku rozdelte na 2 porcie. Pes musí mať vždy k dispozícii čerstvú vodu. 

Posledné hodnotenia:

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Teraz napíšte hodnotenie (nejmenej 30, najviac 2000 znakov).
Najskôr tovar ohodnoťte. Vyberte medzi 0 (najhorší) a 5 (najlepší) hviezdičkami. Hodnotenie:
Napísané znakov:

Kategórie