Kennels' Favourite

Sme výhradným distribútorom krmiva Kennels` Favourite pre Slovensko. V prípade akých koľvek otázok sa môžete na nás obrátiť.

Kennels` Favourite - super prémium granule sú vhodné pre všetky plemená a veku psov: od malých šteniatok až k veľkým plemenám; pre aktívne - každodenným pohybom, tehotné a dojčiace suky, psom s nadváhou, slabými kĺbmi, potravinovou alergiou a zažívacími ťažkosťami. Kennels` Favourite super prémium konzervy pre psov obsahujú 96% mäsa, bez pridaného cukru a škodlivých umelých príchutí. Kennels` Favourite vyrába aj vitamínové srvátkové v pastilky pre psov.

TOP výrobky Kennels Favourite

Kennels` Favourite

Záruka kvality Kennels` Favourite produktov


Produkty Kennels` Favourite v plnej miere zodpovedajú požiadavkám nižšie uvedených organizácií::AAFCO - Asociácia úradov amerického inšpektorátu krmiva

NRC - Národná rada pre výskum

FEDIAF - Európska priemyselná asociácia krmív pre zvieratá

 

Výrobky Kennels´ Favourite sú realizované na najvyššej úrovni a kontrola kvality sa zabezpečuje holandským riadiacim systémom:

HACCP - Hazard Analysis Critical Control Points je systém potravinovej bezpečnosti založený na prevencii. Predstavuje systematickú metódu analýzy procesov v potravinárstve, identifikácie možných rizík a určenia kritických bodov kontroly, ktoré majú zabrániť tomu, aby sa k spotrebiteľovi dostali nebezpečné potraviny, čo je v Holandsku záväzné pre potravinárskych výrobcov.

NEN ISO 9001 - 2001 - Systém upravený na zabezpečenie kvality medzinárodného štandardu na vývin a výrobu suchého krmiva.

I.F.S. - Norma kvality a bezpečnosti potravín. Organizácia, ktorá sa zaoberá kontrolou a postupom rozsiahlych veterinárnych výrobkov.


Kategórie