Využite 10% zľavu na všetok tovarZískať zľavu 10%

Granule pre Boxera

Granule pre Boxera

Granule pre amerického staforda

Aké sú najvhodnejšie granule pre Boxera? Tak ako u človeka, aj výživa u Boxera je nesporne veľmi dôležitá pre jeho zdravý a dlhý život. Preto treba pri výbere granúl zvážiť všetky potreby tohto psíka.

Boxer je charakterizovaný ako služobný pes, ale je to aj výborný priateľ do rodiny s deťmi. V dospelosti dosahuje hmotnosť až 30kg. Je vhodný aj ako strážny pes, no jeho výchova je náročná.

Výber vhodných granúl pre vášho psa môže veľkou mierou ovplyvniť dĺžku jeho života a hlavne kvalitu života. Keď psovi zabezpečíte vyvážené granule ktoré obsahujú všetky potrebné látky na jeho vývin.
Základné živiny, ktoré by mali byť v krmive pre psy: minerálne látky, bielkoviny, sacharidy, tuky, vitamíny a vláknina.

Granule pre šteniatko Boxera

V tomto období treba dbať hlavne na to,aby bolo krmivo bohaté na živiny potrebné pre správny rast a vývin tela. Granule pre šteňatá by mali spĺňať vysoké nároky na výživu ktoré vychádzajú z potrieb rýchlo rastúceho organizmu šteniatka. Krmivo pre šteňatá musí mať primerane vysoký obsah metabolizovateľnej energie.


Pre šteniatka odporúčame tieto granule

Granule pre dospelého Boxera

Dospelý boxer je veľmi aktívny, čomu je potrebné prispôsobiť stravu bohatú na energiu a živiny. Základom správnej výživy Boxera je: udržiavanie váhy pomocou veľmi dobrej stráviteľnosti potravy bez veľkého prídavku tukov, skrášlenie kože a srsti prídavkom základných mastných kyselín, nevyhnutných aminokyselín a vitamínu. Granule ideálne pre Boxera by mali korešpondovať s nasledovnou skladbou: 25 % proteínov, 15 % tukov, 2,5% vláknina, 1,5 % vápnika, 1 % fosforu.


Pre dospelého psa odporúčame nasledovné granule

Granule pre starého Boxera

V tomto období pes už nie je natoľko aktívny, a preto treba dávkovať menšie porcie stravy. Granule pre psov seniorov musia byť ľahko stráviteľné a mali by obsahovať zníženú hladinu bielkovín, tukov a energetickej zložky a tak zohľadňuje znížený metabolizmus


Pre starého psa odporúčame tieto granule

Obľúbenosť granúl u tohto plemena: 4.2/5 - 942 hlasov


Peter Nižnanský

Peter Nižnanský

Milovník psov a vášnivý chovateľ exotických pavúkov