Využite 10% zľavu na všetok tovarZískať zľavu 10%

Kennels Favourite

Kennels Favourite

Kennels` Favourite

Záruka kvality Kennels` Favourite produktov


Produkty Kennels` Favourite v plnej miere zodpovedajú požiadavkám nižšie uvedených organizácií::AAFCO - Asociácia úradov amerického inšpektorátu krmiva

NRC - Národná rada pre výskum

FEDIAF - Európska priemyselná asociácia krmív pre zvieratá

 

Výrobky Kennels´ Favourite sú realizované na najvyššej úrovni a kontrola kvality sa zabezpečuje holandským riadiacim systémom:

HACCP - Hazard Analysis Critical Control Points je systém potravinovej bezpečnosti založený na prevencii. Predstavuje systematickú metódu analýzy procesov v potravinárstve, identifikácie možných rizík a určenia kritických bodov kontroly, ktoré majú zabrániť tomu, aby sa k spotrebiteľovi dostali nebezpečné potraviny, čo je v Holandsku záväzné pre potravinárskych výrobcov.

NEN ISO 9001 - 2001 - Systém upravený na zabezpečenie kvality medzinárodného štandardu na vývin a výrobu suchého krmiva.

I.F.S. - Norma kvality a bezpečnosti potravín. Organizácia, ktorá sa zaoberá kontrolou a postupom rozsiahlych veterinárnych výrobkov.Produkty z kategórie

Advantix Spot On 1x6ml pre psy 40-60kg (1pipeta)
Roztok na aplikáciu na pokožku. Vysoko účinný prípravok pre psy veľkých a obrích plemien s päťnásobnou ochranou proti kliešťom, blchám, komárom, bodavým muchám a všiam.

Hydratan Stop V a.u.v. 95g - 1 dávka
Rehydratačný roztok obsahujúci tanín. Tanín vytvára ochrannú vrstvu okolo slizníc tráviaceho traktu a minimalizuje tak ich poškodenie počas hnačky.

Labello Classic balzam na pery duopack 2ks
Účinne chráni pery pred vysúšaním za každého počasia

NUTRAM cat T24 - TOTAL GF salmon/trout - 1,13kg
Kompletné kanadskej krmivo pre náročné a citlivé mačky. Z rybieho mäsa: losos a pstruh. Bez obilie, bez zemiakov a bez kuracieho mäsa. Vhodné aj pre mačiatka s citlivým zažívaním. Napĺňa všetky potreby a výživové nároky mačky v ktoromkoľvek...

Rehabilitačná pomôcka Hmatový oriešok 50 cm Kruuse
Balančná pomôcka na posilnenie jadra, senzorickú a proprioceptívnu stimuláciu. Vyrobené z odolného PVC materiálu na každodenné používanie psom. Pumpička nie je súčasťou balenia.

Prečítajte si aj naše ďalšie články


Peter Nižnanský

Peter Nižnanský

Milovník psov a vášnivý chovateľ exotických pavúkov