Využite 10% zľavu na všetok tovarZískať zľavu 10%

Granule pre Francúzskeho Buldočka

Granule pre Francúzskeho Buldočka

Granule pre Francúzskeho Bulldočka

Aké sú najvhodnejšie granule pre Francúzskeho buldočka? Tak ako u človeka, aj výživa u tohto plemena je nesporne veľmi dôležitá pre jeho zdravý a dlhý život. Preto treba pri výbere granúl zvážiť všetky potreby tohto psíka.

 Francúzsky buldoček je malý no zároveň silný pes. Je veľmi citlivý, inteligentný a oddaný spoločník. V dospelosti môže dosahovať váhu 13kg- Jeho výchova je nenáročná, a preto je vhodný aj k deťom.

Výber vhodných granúl pre vášho psa môže veľkou mierou ovplyvniť dĺžku jeho života a hlavne kvalitu života. Keď psovi zabezpečíte vyvážené granule ktoré obsahujú všetky potrebné látky na jeho vývin.
Základné živiny, ktoré by mali byť v krmive pre psy: minerálne látky, bielkoviny, sacharidy, tuky, vitamíny a vláknina.

Granule pre šteniatko Francúzskeho buldočka

Pri šteniatkach je veľmi dôležité dbať na podávanie správnej, vyváženej potravy. Granule pre šteňatá by mali spĺňať vysoké nároky na výživu ktoré vychádzajú z potrieb rýchlo rastúceho organizmu šteniatka. Krmivo pre šteňatá musí mať primerane vysoký obsah metabolizovateľnej energie.

Granule pre dospelého Francúzskeho buldočka

Francúzsky buldoček má v dospelosti sklony v obezite, a práve z tohto dôvodu je výber krmiva obtiažny. Je potrebné dbať na individuálne potreby plemena. Základom správnej výživy tohto plemena je: udržiavanie váhy pomocou veľmi dobrej stráviteľnosti potravy bez veľkého prídavku tukov, skrášlenie kože a srsti prídavkom základných mastných kyselín, nevyhnutných aminokyselín a vitamínu. Granule ideálne pre Francúzskeho buldočka by mali korešpondovať s nasledovnou skladbou: 25 % proteínov, 15 % tukov, 2,5% vláknina, 1,5 % vápnika, 1 % fosforu.

Granule pre starého Francúzskeho buldočka

Ako sme už spomínali, toto plemeno má sklony v obezite, čo treba potláčať najmä v starobe, kedy sa už aktivita psa znižuje. Granule pre psov seniorov musia byť ľahko stráviteľné a mali by obsahovať zníženú hladinu bielkovín, tukov a energetickej zložky a tak zohľadňuje znížený metabolizmusProdukty z kategórie

Almo Nature Holistic Anti Hairball - Mix: 12 x 70 g s kuracím & s hovädzím
V období výmeny srsti sa môže stať, že mačka pri starostlivosti o srsť prehltne veľké množstvo chlpov. Krmivo Almo Nature Holistic Anti Hairball bolo vyvinuté špeciálne na to, aby predchádzalo tvorbe chumáčov chlpov. Z tohto dôvodu obsahuje...


Magnum Cod Coins 250g - Beef
Mäkká, prírodné mäsová pochúťka z hovädzieho a rybieho mäsa, v tvare sushi rolky.

Napln uh.molitan do Fresh a Clean
Náhradný filtračný molitan k menším fontánam Cat It Fresh & Clear (103-50053).

N&D PRIME CAT Adult Boar & Apple 10kg
Kompletné suché krmivo bez obilnín s mäsom z diviaka a jablkom pre dospelé mačky.

Prečítajte si aj naše ďalšie články


Peter Nižnanský

Peter Nižnanský

Milovník psov a vášnivý chovateľ exotických pavúkov