Ferplast Baita - psia búda

Búda pre psov Baita značky Ferplast je skutočne jedinečným kúskom rovnako ako váš štvornohý priateľ. Vhodná je pre rôzne plemená psov.

Dostupné rôzne veľkosti búdy

V závislosti od veľkosti psa si musíte zvoliť aj veľkosť búdy.:

Baita 40: 56 x 49,5 x 39 x 43 cm

Baita 50: 56 x 46,5 x 41,5 cm

Baita 60: 67 x 53 x h 55,5 cm

Baita 80: 95,5 x 65 x h 65,5 cm

Baita 100: 121 x 78 x h 78,5 cm

Baita 120: 140 x 85,5 x 87 cm

Odolnosť proti poveternostným vplyvom

Strecha búdy je natretá netoxickým náterom, ktorý ju chráni voči všetkým poveternostným podmienkam.

Automatický odtok dažďovej vody

Špeciálna strecha je vybavená okrem odolnosti voči poveternostným podmienkam aj mierne naklonenou strechou, ktorá umožňuje automatický odtok dažďovej vody.  

Zlepšená izolácia

Psia búda Baita je vybavená plastovými nožičkami, ktoré ju izolujú od zeme.

Dlhšia životnosť

Podobne ako vo všetkých psích búdach značky Ferplast, boli použité špeciálne náterové postupy. Nielen zvonka, ale aj vo vnútorných priestoroch. Práve vďaka týmto netoxickým a špeciálnym náterom je zaistená maximálna životnosť a odolnosť proti vonkajším vplyvom. Taktiež sa na jej životnosti podieľa to, že búda Baita je vyrobená z kvalitného severského borovicového dreva.

Ľahké a jednoduché čistenie

Špeciálny kovový háčik na stene zabezpečuje to, že strecha na psej búde ostane uzavretá, ale taktiež umožňuje jej otvorenie pre každodenné čistenie a údržbu.

Extra ochrana pred chladom

Hlavne v zimných mesiacoch, kedy je skutočne chladno a fúka silný vietor, môžete vášmu psovi dopriať pohodlie a teplo v jeho búdke. Ak chcete, aby mal extra ochranu pred chladom, máte možnosť si zakúpiť doplnkové príslušenstvo, ako napríklad plastové dvere, ktoré zabránia úniku tepla zvnútra a prechodu chladu zvonku. Ak chcete psíkovi dopriať pohodlie, môžete mu kúpiť aj vankúš z high-tech tkaniny, ktorá je nepremokavá a veľmi ťažká. Vďaka čomu mu bude teplejšie a bude mať komfort.

Hliníkový lem okolo vstupu

Vchod búdy Baita je vystužený špeciálnymi hliníkovými profilmi, ktoré vydržia skutočne všetko. Aj hryzenie vášho štvornohého miláčika. Nemusíte sa báť rýchleho zničenia, aj keď máte doma malé šteniatko. Psia búda Baita je navrhnutá tak, aby vydržala takmer všetky podmienky, ktoré sú na ňu kladené.

Jednoduché poskladani búdy


Kategórie